28.01.2020.

[POSAO] Specijalist marketinga i grafičkih rješenja

Traži se ....

SPECIJALIST MARKETINGA I GRAFIČKIH RJEŠENJA m/ž

• Mjesto rada: Zadar
• Broj traženih kandidata: 1
• Rad se zasniva na: neodređeno radno vrijeme

OPIS RADNOG MJESTA:

• planiranje i vodstvo cjelokupne marketinške djelatnosti (osmišljavanje, planiranje i realizacija promotivnih aktivnosti)
• organiziranje posebnih događaja
• koordiniranje i produciranje komunikacijskih i promotivnih materijala
• aktivna podrška svim kanalima prodaje kroz promotivne aktivnosti i materijale
• aktivno kontinuirano upravljanje komunikacijom na društvenim mrežama i web stranicama (Facebook, Google, Instagram, Twitter...)
• izvještavanje, evidentiranje i arhiviranje svih marketinških i PR aktivnosti
• prikupljanje i analiziranje podataka o ispunjenju marketinških ciljeva, troškovima, povećanju ili smanjenju prodaje, uspješnosti oglašavanja

ZNANJA  I KVALIFIKACIJE:
Poželjan profil/uvjeti izvršitelja:

• VŠS/VSS ekonomskog, grafičkog ili informatičkog smjera (ali nije uvjet)
• Poželjno radno iskustvo u traženom poslu
• poznavanje rada s aplikacijama InDesign, Photoshop, Illustrator te općenito PDF – procesa na Mac OS ili PC platformi
• dobro poznavanje online oglašavanja te rada u AdWords i Analytics sustavima
• prednost je poznavanje CMS sučelja
• aktivno korištenje i poznavanje društvenih mreža i digitalnih medija
• razvijene komunikacijske, pregovaračke, prezentacijske i organizacijske vještine
• visoka doza entuzijazma i kreativnosti, proaktivnost i fleksibilnost
• želja za stjecanjem novih znanja i iskustva te njihova kreativna primjena
• spretnost i sposobnost uočavanja prilika za promociju brenda i tvrtke
• sposobnost istodobnog rada na više projekata u zadanim rokovima
• sklonost timskom radu i razvijanju dobrih odnosa sa suradnicima
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)

O NAMA

Tvrtka Arija Nova d.o.o. osnovana je 2009. godine, a danas je jedna od vodećih u poslovima prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske opreme u gradu Zadru te čitavoj Zadarskoj županiji.

Najveći doprinos našem uspjehu daju stručan, kvalitetan i motiviran kadar, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo, te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Cijenimo organiziranost, pravednost, učinkovitost i dinamiku te želimo osobe koje dijele naše vrijednosti. Puno tražimo, ali puno i dajemo. Idealan smo partner zaposlenicima koji se ne boje posla i izazova. Zbog konstantnog razvoja i širenja na tržištu želimo dodatno osnažiti naš poslovni tim. U mogućnosti smo Vam ponuditi mogućnost razvoja u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Arija Nova može postati i Vaše mjesto razvoja i napretka!

ŠTO SAD?

Sviđa ti se sve što si pročitao do sada? Super, pošalji nam nešto na čemu si radio i oduševi nas! I ne brini se, ne moraš znati puno, ali što više znaš, to bolje.

"Što ako nemam portfolio?" Nema veze, možeš nam pokazati svoju kreativnu stranu i životopisom te motivacijskim pismom.

Pošalji nam svoj CV, motivacijsko pismo i portfolio (ako ga imaš) na posao@arijanova.hr

Prijave traju do 20.02.2020. Jedva te čekamo upoznati! :)

Možda bi vas mogli zanimati i ovi proizvodi